Újabb csoda a DVTK Arénában - DVTK HUN-Therm - Sopron Basket 77-75

2023. január 19. csütörtök 20:39
Az Euroliga csoportkörének 10. fordulójában a DVTK HUN-Therm a sorozat címvédőjét, a Sopron Basket együttesét fogadta. Aztán bravúros fináléban elverte.
Fotó: dvtk.eu

Sokáig úgy tűnt, hogy a vendégcsapat kézben tartja a találkozót, és az első három negyedet be is húzta. A záró negyedben azonban a DVTK játékosai egészen elképesztő küzdőszellemről tanúbizonyságot téve Arella Guirantes fantasztikus hármasaival a sírból visszahozták a mérkőzést és kiegyenlítettek. a hosszabbításban a piros-fehérek szurkolótáboruk támogatásával már nem ismertek kegyelmet, és fantasztikus bravúrral megszerezték a győzelmet. Az eredmény nagy izgalmak után 77-75 lett. A viadal összefoglalóját és értékelését ITT olvashatják. (dvtk.eu)