Csapatsport

Forrás
dvtk.eu
2019. október 13. vasárnap 20:52
A Női Kosárlabda NB I. A-csoport 4. fordulójában a Szekszárd együttesét fogadta az Aluinvent DVTK, és kiélezett, harcos mérkőzésen 69-63 arányú győzelmet aratott a nagy riválisa felett.
Forrás
dvtk.eu
2019. október 13. vasárnap 20:18
A Tipsport Liga 12. fordulójában a DVTK Jegesmedvék a HK Dukla Trenčín csapatát fogadta. A találkozó első felében négygólos előnyre tett szert a vendég együttes, és bár nagy munkával két gólt sikerült ledolgozni a hátrányból, pontot végül nem sikerült szereznie Marcel Rodman csapatának.
Forrás
2019. október 12. szombat 08:49
Zömmel a centerek pontjairól szólt a legutóbbi bronzérmes MAFC miskolci vendégjátékának első negyede. A komoly „A” csoportos múlttal rendelkező Harazin-Tóth duó pontjaira Homoki válaszolt hat egységgel. Harazin a folytatásban is foghatatlannak tűnt, egyre-másra szerezte a könnyű kosarakat. Mivel Homoki újabb kosara mellett Lippai és Asszú is pontokat szállított, így MEAFC vezetéssel zárult a szakasz (23-15).
On
Forrás
2019. október 11. péntek 12:51
A MEAFC-Miskolc NB II-es férfi röplabda csapata október 12-én hazai környezetben úgy kezdi meg a bajnoki küzdelemsorozatot, hogy annak végén szívesen harcba szállna az NB I-es tagságért is. A felnőtt együttes mellett nagyon komoly utánpótlás-nevelő munka is zajlik az egyesületben, ahol szinte minden korosztály gyakorolhatja már a sportágat.
Forrás
mti.hu
2019. október 11. péntek 11:08
Shatori Walker-Kimbrough az észak-amerikai női kosárlabdaliga (WNBA) bajnokaként tér vissza Diósgyőrbe.
Forrás
2019. október 07. hétfő 15:51
A Magyar Öttusa Szövetség október 5-6-án Kaposváron rendezte meg a korosztályos elit bajnokságot.
Forrás
dvtk.eu
2019. október 07. hétfő 09:22
Vasárnap este először játszott tétmérkőzést a DVTK Jegesmedvék a Slovan Bratislava ellen. A gól nélküli első harmad után öt találat is született a középső játékrészben, amivel egygólos előnybe került a vendég csapat. A folytatásban több lehetőség is nyílt az egyenlítésre, de újabb gólt csak a pozsonyiak szereztek, amivel kialakult a 2-4-es végeredmény.
Forrás
MTI
2019. október 05. szombat 22:56
A tavaly harmadik Szolnok nyerte a legutóbb ötödik Miskolc elleni vendégfellépését a férfi vízilabda ob I ötödik fordulójában, szombaton.
Forrás
dvtk.eu
2019. október 05. szombat 16:27
Az előző idényben ezüstérmes DVTK hazai pályán simán, 101-55-re verte a BEAC-ot a női kosárlabda NB I szombati játéknapjának első mérkőzésén.
Forrás
2019. október 05. szombat 00:38
A Miskolc Sport Nonprofit Kft. égisze alatt az utánpótlás képviselőitől a felnőttekig mintegy 130 labdarúgó gyakorolja hazánk legnépszerűbb sportágát, a labdarúgást. A tréningek és mérkőzések zömének az MVSC-sporttelep ad otthont.